KONST / Litografier / Färglitografi 14246059
nr 1424 6059
Kristian Krokfors
(f. 1952), Finland
Signerad, numrerad 71/100, daterad 1980, "Deja vu". Färglitografi, bildmått: 67x49, yttermått inklusive ram: 87x66 cm
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:07:36
500 kr
800 kr
Kristian Krokfors
Läs mer om Kristian Krokfors